Pravilnik Lige Empty
PočaljiNaslov: Pravilnik Lige   Pravilnik Lige EmptyPet Apr 10, 2015 7:09 pm

Pravila Ponašanja
1. U PSL Ligi poželjno je da se koristi Bosanski/Hrvatski/Srpski jezik - OBAVEZNO latinica.
2. Strogo je zabranjeno psovanje tokom utakmice, na forumu, na fb grupama i ostalo.
3. Strogo je zabranjeno vređanje i omalovažavanje protivnika i administratora.
4. Odluke i naredbe moderatora i administratora moraju se poštovati!
5. Nameran start sa leđa kad se ide 1 na 1 sa golmanom je ZABRANJEN
6. SS posle utakmice uzima pobednik, u slučaju nerešenog rezultata SS je dužan uzeti onaj ko je HOST SOBU.
7. SS-utakmice je potrebno objaviti u maximalnom vremenu od 24h (1 dan) u suprotnom se utakmica unosi rezultatom 0:0

Pravila za utakmice:
1. Ukoliko utakmica bude prekinuta na poluvremenu dužni ste odigrati još jedno poluvreme.
2. Ukoliko utakmica bude prekinuta pre kraja poluvremena ili pre kraja utakmice igrači se dogovaraju hoće li završiti to poluvreme do kraja ili će ga prekinuti pri tom rezultatu.
3. Ukoliko vam pukne konekcija dužni ste slikati poslati administratoru i protivniku
4. Lag je potrebno prijaviti i snimiti u prvih 10 minuta(na početku utakmice ili na početku drugog poluvremena)

Time : 10 min